Skorzystaj z naszej usługi dostawy i ciesz się zakupami bez obaw o transport.

Centrum Cash&Carry - sklep stworzony z myślą o ogrodnikach

Centrum ogrodnicze Cash&Carry zlokalizowane na powierzchni 2 hektarów, dedykowane ogrodnikom – zawodowcom i hobbystom, oferuje pełny asortyment roślin ogrodowych.  Niezależnie od tego czy jest to ogród kwiatowy, leśny, skalny, warzywny, japoński czy ogródek działkowy – nasi klienci znajdą u nas rośliny do każdego z nich. Znajdą tu Państwo szeroki wybór roślin, takich jak hortensje, róże, lawenda, lilaki, piwonie, sosny, świerki, jodły, sośnie, jałowce, thuje, cyprysiki, a także drzewa alejowe, szpalery oraz rośliny formowane, takie jak bonsai, nivaki czy topiary.  Nie brakuje również roślin owocowych oraz jednorocznych roślin rabatowych. Ponadto, oferujemy egzotyczne rośliny śródziemnomorskie, jak oliwki czy oleandry.

Naszym priorytetem jest śledzenie trendów ogrodniczych i zapewnienie ogrodnikom oraz właścicielom ogrodów pełnego wyboru roślin, które są uwzględniane przy projektowaniu ogrodu czy tarasu. Dlatego nieustannie poszerzamy nasz asortyment, aby zapewnić naszym klientom wszystko, czego potrzebują, w jednym miejscu.

Asortyment Cash&Carry uzupełnia oferta sklepu ogrodniczego GARDENIUM, który oferuje szeroki wybór artykułów ogrodniczych i dekoracyjnych.  

Jesteśmy dumni z naszej kompleksowej oferty, która umożliwia naszym klientom realizację pełnych projektów ogrodowych. Dzięki połączeniu Cash&Carry i GARDENIUM zapewniamy wygodne i kompleksowe zakupy zarówno dla ogrodników, którzy cenią sobie szybkość i łatwość zakupów jak i dla  każdego indywidualnego miłośnika ogrodnictwa.

Ulińscy Cash&Carry i GARDENIUM to jedyne takie miejsce w Polsce, gdzie można połączyć przyjemność zakupów z relaksem na świeżym powietrzu. Zapewniamy naszym klientom unikalne doświadczenie, które nie jest dostępne w żadnej galerii handlowej.

W naszym miejscu nie tylko zrobisz zakupy, ale także możesz spędzić miło czas otoczony pięknem natury. Możesz spacerować po naszym pięknym terenie, delektować się roślinami, inspirować i poczuć harmonię, którą nasze miejsce oferuje. Doświadczysz przyjemności zakupów w unikalnym otoczeniu, które z pewnością sprawi, że poczujesz się zrelaksowany i odświeżony.

Jeśli jeszcze nie odnalazłeś tego miejsca na mapie to przyjedź, aby przekonać się co nas wyróżnia.

Skorzystaj z naszej usługi dostawy i ciesz się zakupami bez obaw o transport.

Cash&Carry Ulińscy

Kozery, ul. Ukośna 5

 (UWAGA! Wjazd od ul. Krajobrazowa 4)

05-825 Grodzisk Mazowiecki