szkółka drzew iglastych

Szkółka drzew i krzewów

Szkółka roślin Ulińscy od lat specjalizuje się w szkółkarstwie ozdobnym oferując klientom z kraju i z zagranicy szeroki wybór sadzonek drzew i krzewów. Ważną rolę w naszej ofercie zajmują sadzonki iglaków – drzew i krzewów niskopiennych. Oferując drzewa iglaste nasza szkółka odpowiada na bieżące potrzeby i oczekiwania klientów poszukujących sadzonek do swoich ogrodów i działek ROD, a także zastosowań komercyjnych. Drzewa iglaste doskonale sprawdzają się w roli sadzonek ozdobnych w przestrzeni publicznej – parkach, skwerach miejskich, siedzibach firm. Jednak w odróżnieniu od typowej szkółki iglaków oferujemy również drzewa liściaste (nowa podstrona) oraz byliny.

Na co warto zwrócić uwagę wybierając drzewa iglaste ze szkółki?

Kluczem do zadowolenia z przyszłych nasadzeń jest wybór sprawdzonej szkółki iglaków, która dba o jakość oraz zdrowie swoich roślin. Dzięki temu mamy pewność, że sadzonki są zdrowe i silne, a odpowiednio pielęgnowane wyrosną na potężne drzewa i krzewy. Pielęgnacja iglaków nie należy do najprostszych. Dlatego jeśli już na etapie wyboru sadzonek wiemy, że nie będziemy w stanie poświęcić im zbyt wiele czasu warto zastanowić się nad wyborem mniej wymagających roślin, także iglaków. Specjalista ze szkółki drzew i krzewów z pewnością wskaże nam takie rośliny, które nie będą wymagały nadmiernej atencji, a jednocześnie ucieszą oko pozwalając nam uzyskać zamierzony efekt wizualny. Żeby wybrany przez nas iglak dobrze rósł należy pamiętać o warunkach panujących na stanowisku i adekwatnym  doborze sadzonek. Pod uwagę trzeba wziąć nie tylko stopień nasłonecznienia lub zacienienia miejsca, w którym chcemy posadzić nasze iglaki, ale również rodzaj oraz kwasowość gleby.

Województwo mazowieckie – sadzonki iglaków dla wymagających

Stale podnosimy jakość naszych roślin i dywersyfikujemy ofertę handlową tak, aby jeszcze lepiej odpowiadała oczekiwaniom i potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów. Dotyczy to również sadzonek iglaków, których jesteśmy jednym z największych dostawców na terenie województwa mazowieckiego. Naszym Klientom oferujemy wiele gatunków i odmian drzew i krzewów iglastych, różniących się od siebie wymaganiami w stosunku do stanowiska, a także zakresu pielęgnacji. Obok wymagających drzewek i krzewów iglastych proponujemy także rośliny bardziej samodzielne, które doskonale sprawdzą się wszędzie tam, gdzie ze względu na lokalizację lub zakres areału pieczołowita pielęgnacja nasadzenia jest niemożliwa.

Klientów zainteresowanych zakupem drzew lub krzewów iglastych zapraszamy do sprawdzenia, co do zaoferowania ma w tym zakresie nasza szkółka drzew i krzewów. Jej bogaty i zróżnicowany asortyment z pewnością Państwa nie rozczaruje. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji.

Klientów prywatnych poszukujących sadzonek do ogrodów i działek ROD zapraszamy do punktu sprzedaży detalicznej w Grodzisku Mazowieckim.