Szkółka roślin ozdobnych. Krzewy drzewa liściaste iglaste alejowe | ULIŃSCY

Ulińscy - Szkółka roślin ozdobnych

Szkółka Ulińscy jest jedną z największych, wiodących polskich szkółek roślin ozdobnych, pod względem jakości, różnorodności asortymentu oraz dużych partii jednorodnego materiału szkółkarskiego. Na powierzchni ponad 55 ha, z prawie 40-letnim doświadczeniem produkuje szeroki asortyment roślin ozdobnych w pojemnikach oraz z gruntu, w różnych rozmiarach oraz formach.

Oferujemy:

- krzewy liściaste
- krzewy i drzewa iglaste
- drzewa liściaste (drzewa alejowe)
- byliny
- trawy ozdobne
- pnącza
- rośliny owocowe
- rośliny wrzosowate

Profesjonalna obsługa i logistyka. Każdego roku staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, wprowadzając nowe gatunki i odmiany oraz podnosząc jakość naszych roślin. Nasze doświadczenie pomogło nam również rozwinąć profesjonalną obsługę klienta.

Nasza szkółka roślin ozdobnych to miejsce, w którym największą uwagę przykładamy do tego, aby zapewnić Państwu szeroki asortyment. Dlatego składają się na niego najbardziej wyszukane odmiany roślin. Dzięki zdobytemu doświadczeniu wiemy, w jaki sposób pielęgnować drzewka ozdobne, krzewy i rośliny, aby były trwałe i najwyższej jakości. Swoją wiedzą chętnie dzielimy się z klientami, aby podpowiadać im w jaki sposób sadzić krzewy ozdobne oraz na czym skupić się, wybierając drzewa alejowe.

Jako największa szkółka roślin, która swoją działalnością obejmuje miasto Warszawa i okolice, oferujemy swoim klientom tylko specjalnie wyselekcjonowane rośliny ozdobne do ogrodu, których poszczególne odmiany sprzedajemy z przeznaczeniem na hurt. Prowadzimy także sprzedaż detaliczną, dlatego możemy zagwarantować, że każdy klient znajdzie u nas drzewa liściaste, iglaste oraz ozdobne, które będą idealnym dopełnieniem przydomowego ogrodu. Inne szkółki roślin skupiają się głównie na działalności sezonowej, u nas możecie Państwo korzystać z oferty przez cały rok, wybierając drzewa iglaste i rośliny ozdobne do ogrodu dostosowane do aktualnej pory roku. Szkółkarstwo ozdobne to nasza pasja, która pozwala nam wykonywać pracę tak, aby dostarczone do Państwa rośliny były zdrowe, trwałe i piękne. Chętnie doradzamy i pomagamy w wyborze odpowiednich gatunków, które będą pasowały do pozostałej architektury ogrodu.

Jako członkowie „Związku Szkółkarzy Polskich” a zarazem współtwórcy opracowania „Zaleceń jakościowych” dokładamy wszelkich starań, by jakość naszych roślin była wizytówką naszej szkółki, jak i całej branży szkółkarskiej w Polsce.

Rodzinny charakter naszej firmy pomaga nam sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Z całą naszą pasją i zaangażowaniem oferujemy Państwu najlepszą kombinację jakości i ceny, połączoną z profesjonalną obsługą i imponującą logistyką. Wielu klientów (z Polski, jak również Wschodniej, Centralnej i Zachodniej Europy, Skandynawii, Turcji, Gruzji, Kazachstanu czy Uzbekistanu) potwierdziło swoje zaufanie do naszej firmy, czego dowodem jest wieloletnia i lojalna współpraca.

Jeden solidny partner biznesowy...

Dlatego, jeżeli Państwa firma szuka:

- roślin w najlepszej jakości
- przystępnych cen
- profesjonalnej obsługi
- rozwiązań logistycznych korzystnych dla klienta
- przyjaznej atmosfery
- indywidualnego podejścia do klienta

…to nasza oferta jest właśnie dla Państwa!

Zapraszamy do współpracy!

Facebook
facebook