Wernisaż natury w fotografii z naszą naturą w tle, Podkowa Leśna

Mieliśmy wielką przyjemność być partnerem niezwykłej, emocjonującej  wystawy fotografii  Lidii Popiel. Wydarzenie odbyło się w ramach Otwartych Ogrodów w Podkowie Leśnej w dniach 7-9.06.024r. z udziałem pani Magdy Eckhoff Burmistrza Podkowa Leśna Miasto Ogród.

Jako partner wystawy oprawiliśmy ją w nasze rośliny. Musimy nieskromnie przyznać, że wspólnie z p.Lidią stworzyliśmy  magiczne połączenie fotografii z naturą.🌿🌿🌿 To był niezwykły spacer.
 

Natura opowiedziana obrazem

O Drzewach i innych takich. Zawłaszczenia. Oraz wkurza mnie kiedy wyrzucasz jedzenie – pod takim tytułem odbył się wernisaż. A jak natura to my, Szkółka Roślin Ulińscy. Z ogromną przyjemnością zadbaliśmy o naturalne tło dla sztuki p.Lidii, która właśnie o niej opowiadała obrazem.  Niektóre dzikie, inne sentymentalne a każdy z tych obrazów otulony odpowiednią odmianą roślin. Były więc leśne paprocie, górskie kosodrzewiny, naturalne a dzikie formy krzewów iglastych i liściastych.    Nasze kompozycje dodały charakteru wystawie podkreślając niezwykły talent p.Lidii Popiel.